چندرسانه ای
درقاب رسانه

محصولات مناسبتی

خدمات کاربردی

 

آمار کاربران

درباره ما - ثامن صنعت شرق توليد كننده تنديس , لوح تقدیر و قاب های نفیس مذهبی

ثامن صنعت شرق  توليد كننده تنديس , لوح تقدیر و قاب های نفیس مذهبی

گروه تولیدی ثامن صنعت شرق  با داشتن مجوز به شماره ص/1/96/98113 از سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری از سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را در زمینه تولید قاب,تندیس,لوح تقدیر,لوح های ملی و مذهبی و بج سینه در کشور عزیزمان ایران آغاز نمود .

یکی از رشته هایی که شرکت آن را جهت فعالیت برگزید، صنعت لیزر و فعالیت های پیرامون آن بود که این شاخه کاری مورد پیگیری جدی قرار گرفت.

این مرکز با بکارگیری تازه ترین و مدرنترین تجهیزات حوزه نوپای صنعت لیزر و با صرف زمان و هزینه بالا و جذب نیروی متخصص و خوش ذوق توانست با ارائه خدمات نوین لیزری، فصل جدیدتری را در این صنعت آغاز نماید.

همچنین این مرکز ضمن ارتباط مستمر با تولید کنندگان، بازارها و محصولات روز دنیا، بهرمندی از نیروی مجرب و کارآزموده، ارائه بهترین سرویسهای خدمات پس از فروش، قیمت مناسب محصولات و تخصیص جایگاه ارزشمند سازمانی به مشتریان، توانست مخاطبین و مشتریان خود را در مدت تعامل خشنود نگاه دارد.

خدمات و سرویس های ارائه شده از طرف گروه تولیدی ثامن صنعت شرق  به مشتریان خود در زمینه ها و شاخه های مختلف صنعت لیزر می باشد که سعی گردیده است این خدمات و سرویس ها بطور کاملا تخصصی و با بالاترین کیفیت ارائه گردند، این خدمات و سرویس ها را می توان به صورت کلی به شاخه های زیر تقسیم نمود:

 

 

بازديد : 1604 بار نمايش يافته است .

کلمات کليدي : :