چندرسانه ای
درقاب رسانه

محصولات مناسبتی

خدمات کاربردی

 

آمار کاربران

دختر مربی بدنسازی با هدف اخاذی یک میلیاردی،مرد پولدار را متهم به تجاوز کرد 

چندی پیش زن جوانی به اداره پلیس رفت و از مرد پورشه سواری به خاطر آزار و اذیت شکایت کرد.

 ایران نوشت:مهناز در تحقیقات گفت: مربی بدنسازی هستم و وضع مالی خوبی دارم. به خاطر کارم تبلیغاتی هم در فضای مجازی داشتم. مدتی قبل مرد جوانی در اینستاگرام به من پیام داد و مدعی شد که آگهی مربوط به کار مرا در کانال دیده است. او سؤالاتی در رابطه با بدنسازی پرسید. مدتی از این آشنایی نگذشته بود که بهروز با من قرار ملاقات گذاشت و با خودروی پورشه‌اش به محل قرار آمد. دومین باری که او را دیدم از من خواست برای ملاقات با خانواده‌اش به خانه آنها بروم. او می‌گفت من دختر مورد علاقه‌اش هستم و می‌خواهد با من ازدواج کند. با این بهانه هم مرا به خانه ویلایی‌اش در شمال تهران برد اما برخلاف تصورم کسی خانه نبود و مرا قربانی نقشه شیطانی‌اش کرد. حتی بهروز از من فیلم تهیه کرد و تهدیدم کرد که اگر حرفی به پلیس بزنم، فیلم‌های سیاه را در فضای مجازی منتشر خواهد کرد.

 

دستگیری مرد پورشه سوار

با شکایت مربی بدنسازی تحقیقات آغاز و مرد پورشه سوار خیلی زود بازداشت شد. مرد جوان اما در تحقیقات ماجرا را طور دیگری بیان کرد و مدعی شد که مهناز به خواست خود به خانه‌اش آمده است. او گفت: من با مهناز در اینستاگرام آشنا شدم، او مربی بدنسازی بود و در رابطه با اینکه چه داروهایی مصرف کنم و چه ورزش‌هایی انجام دهم با او تماس گرفتم و درنهایت این آشنایی منجر به دوستی شد. مهناز چند باری به خانه‌ام آمد، اما هر بار به میل و خواسته خودش بود و هیچ اجباری در کار نبود. تا اینکه بعد از مدتی او پیشنهاد ازدواج را مطرح کرد و از سویی به بهانه‌های مختلف از من می‌خواست تا به او پول بدهم یا برایش خرید کنم. من که می‌دیدم قصد مهناز دوستی نیست و به خاطر پول به این دوستی ادامه می‌دهد این رابطه را قطع کردم. اما او شروع به تهدید کرد که اگر به او پول ندهم؛ از من شکایت می‌کند.

 

نقشه اخاذی یک میلیاردی

به‌دنبال اظهارات بهروز، بار دیگر تحقیق از مهناز ادامه یافت و زن جوان این بار واقعیت را بیان کرد و گفت: بهروز پولدار بود برای همین نقشه کشیدم تا به بهانه‌های مختلف از او پول بگیرم. اما خیلی زود فهمید و با من قطع رابطه کرد. من که از این برخورد خیلی ناراحت شدم تصمیم گرفتم از او انتقام بگیرم. برای همین از بهروز شکایت کردم، می‌خواستم با این کار او را محکوم کنم و درنهایت با دریافت یک میلیارد تومان رضایت بدهم. بدین ترتیب هم او ازمجازات رها می‌شد و هم من به خواسته‌ام می‌رسیدم. تحقیقات در این رابطه از سوی پلیس ادامه دارد.

 

گروه تولیدی ثامن صنعت شرق مشهد، مجهزترین مرکز تولید و پخش هدایای نفیس تبلیغاتی ، شامل:

 

تندیس پلکسی, تندیس مذهبی, لوح تقدیر, لوح یادبود, لوح مذهبی, لوح ملی, انواع قاب های

 

نفیس و تابلوهای مذهبی و همچنین مدال و نشان سینه می باشد.

 

ارسال به تمام نقاط ایران در کمترین زمان ممکن

 

تلفن:051-38420339   شماره همراه تلگرام:09155136676 - مصطفی رنگی

 

https://www.samensanatshargh.com مصطفی رنگی,تندیس مذهبی,ثامن صنعت شرق,ثامن صنعت,نفیس باکس,قاب,تابلو,تندیس,لوح تقدیر,نشان سینه,سردیس,هدیه,صنایع دستی,مصطفی رنگیارسال شده در مورخه : دوشنبه، 14 خرداد ماه، 1397 توسط admin  چاپ مطلب

مرتبط باموضوع :

 خواننده مشهور زیر زمینی دستگیر شد/عکس  [ يكشنبه، 20 اسفند ماه، 1396 ] 432 مشاهده
 دو ستاره محبوب پرسپولیس تمدید نمی‌کنند  [ جمعه، 14 ارديبهشت ماه، 1397 ] 380 مشاهده
 شایعات بی‌اساس درباره زلزله ۷.۳ ریشتری ایرا  [ دوشنبه، 22 آبان ماه، 1396 ] 426 مشاهده
 اولین واکنش های مردم کره شمالی به دیدار اون  [ جمعه، 25 خرداد ماه، 1397 ] 91 مشاهده
 واکنش مریم کاویانی به حواش اخیر  [ يكشنبه، 5 اسفند ماه، 1397 ] 171 مشاهده