به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا؛ «حسن هانی زاده»، کارشناس مسائل خاورمیانه، در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا، درباره تصمیم ایران برای ادامه یا پایان دادن حضور مستشاری در عراق و سوریه، گفت: اگر ایران از عراق و سوریه خارج شود، آمریکا با کمک عربستان و رژیم صهیونیستی گروهک های تروریستی همچون داعش را در منطقه سازماندهی می کند. به همین دلیل ایران باید وارد مذاکره با عراق و سوریه شده و با همکاری این دو کشور اقدام به ایجاد محور مقاومت یا نیروهای واکنش سریع مقابل تروریست ها کند.

او با اشاره به حضور 10 هزار نیروی آمریکایی در سوریه افزود: موضوع حضور ایران به دولت های عراق و سوریه ارتباط دارد و آمریکا و دیگر کشورها نقشی در این خصوص ندارند. از طرفی آمریکا به دنبال آن است تا توسعه پایدار در کشورهای صورت نگیرد از این رو به دنبال ایجاد و تقویت گروه های تروریستی در منطقه و حتی هدایت آنها به سوی ایران است.

این کارشناس مسائل خاورمیانه ادامه داد: ایران باید با طیف های مختلف سوری و عراقی وارد مذاکره شود و همانطور که روسیه در سوریه پایگاه نظامی هوایی احداث کرد، ایران نیز پایگاهی نظامی در سوریه ایجاد کند.

به اعتقاد هانی زاده ایران باید با مذاکره با دولت های سوریه و عراق، به حضورش در این کشورها ادامه دهد.

 

گروه تولیدی ثامن صنعت شرق مشهد، مجهزترین مرکز تولید و پخش هدایای نفیس تبلیغاتی ، شامل:

 

تندیس پلکسی, تندیس مذهبی, لوح تقدیر, لوح یادبود, لوح مذهبی, لوح ملی, انواع قاب های

 

نفیس و تابلوهای مذهبی و همچنین مدال و نشان سینه می باشد.

 

ارسال به تمام نقاط ایران در کمترین زمان ممکن

 

تلفن:051-38420339   شماره همراه تلگرام:09155136676 - مصطفی رنگی

 

https://www.samensanatshargh.com مصطفی رنگی,تندیس مذهبی,ثامن صنعت شرق,ثامن صنعت,نفیس باکس,قاب,تابلو,تندیس,لوح تقدیر,نشان سینه,سردیس,هدیه,صنایع دستی,مصطفی رنگی