چندرسانه ای
درقاب رسانه

محصولات مناسبتی

خدمات کاربردی

 

آمار کاربران

محمد بن سلمان تا چند روز دیگر پادشاه میشود/زوال آل سعود نزدیک است


 

 
مجتهد افشاگر و فعال توییتری عربستانی در صفحه توییتر خود نوشته محمد بن سلمان تا چند روز دیگر به عنوان پادشاه منصوب خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مجتهد فعال و افشاگر توییتری که چند روز پیش گفته بود محمد بن سلمان قصد دارد به زودی محمد بن نایف را از ولیعهدی برکنار کند در صفحه توییتر خود فرمان پادشاهی جدید و انتخاب محمد بن سلمان به عنوان ولیعهد را کودتای محمد بن سلمان توصیف کرده است.

وی در توییتر خود نوشته که به همه کسانی که امید به زوال آل سعود دارند این اتفاق را تبریک میگویم و در عین حال ادامه داد که بحران قطر بن سلمان را تشویق کرد تا محمد بن نایف را برکنار کند زیرا میدانست ضعیف تر از آن است که در برابر این تصمیم مقاومت کند.

مجتهد همچنین تأکید کرده که یکی از نگرانی های پیش رو بازداشت های گسترده در میان اعضای خاندان پادشاهی و اتخاذ تصمیمات صوری برای بهبود جایگاه محمد بن سلمان خواهد بود.

بر اساس گفته مجتهد تا چند روز دیگر سلمان بن عبدالعزیز به سود پسر خود از قدرت کنار خواهد رفت و محمد بن سلمان به زودی شاه عربستان میشود.

مجتهد با به راه انداختن هشتگ کودتای محمد بن سلمان نوشته که خشم زیادی در خاندان پادشاهی بعد از تصمیم اخیر به وجود آمده و با وجود نگرانی گسترده ایی که ایجاد شده مشخص نیست که این تصمیم با مقاومت اعضای خاندان پادشاهی مواجه خواهد شد یا اینکه این خشم کنترل میشود.

به گفته مجتهد شخص دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا از تصمیم اخیر عربستان آگاه بوده اما کشورهای اروپایی به ویژه آلمان اطلاعی از این تغییرات نداشته و ممکن است در همین راستا واکنش نشان بدهند.

با توجه به اینکه اغلب افشاگری های مجتهد تا کنون اثبات شده بعید نیست که تا چند روز دیگر  عربستان شاهد انحصار علنی قدرت در دستان محمد بن سلمان 31 ساله باشد.

گروه تولیدی ثامن صنعت شرق، مجهزترین مرکز تولید و پخش هدایای نفیس تبلیغاتی ، شامل: قاب،تندیس پلکسی،لوح های مخملین مذهبی و تاریخی،لوح تقدیر ، لوح یادبود،سردیس،مدال و نشان سینهتلفن:051-38452036 - 40 شماره همراه تلگرام:09155136676 - مصطفی رنگی

https://www.samensanatshargh.com مصطفی رنگی,تندیس مذهبی,ثامن صنعت شرق,ثامن صنعت,نفیس باکس,قاب,تابلو,تندیس,لوح تقدیر,نشان سینه,سردیس,هدیه,صنایع دستی,مصطفی رنگیارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 1 تير ماه، 1396 توسط admin  چاپ مطلب

مرتبط باموضوع :

 ورزش‌هایی برای افزایش سلامت زانو  [ چهارشنبه، 3 خرداد ماه، 1396 ] 484 مشاهده
 مواردي كه جواب سلام واجب نيست  [ دوشنبه، 2 ارديبهشت ماه، 1398 ] 229 مشاهده
 انتخابات خوب آن است که فردای انتخابات،فضای جامعه آرام باشد  [ پنجشنبه، 28 ارديبهشت ماه، 1396 ] 562 مشاهده
 معجزه ی پوست موز برای زیبایی  [ يكشنبه، 18 شهريور ماه، 1397 ] 357 مشاهده
 خبر مهمی که به صالحی در مورد برجام دادند  [ جمعه، 1 تير ماه، 1397 ] 133 مشاهده