درقاب رسانه


چندرسانه ای
کاور پارچه ای

خدمات کاربردی

 

آمار کاربران

آیت الله نوری همدانی:

مکررا از ولی فقیه صحبت می کنند، ولی خلاف آن عمل می‌کنند / اگر معنای ولی فقیه را نمي‌دانيد به درس‌های امام مراجعه کنید / آنان که جامعه را دو قطبی می کنند، در حال خیانت اندکسانی که سخن اختلاف انگیز بزنند و جامعه را دوقطبي کنند و کشور را از وحدت که از ضروریات جامعه امروز ما است دور کنند بی تردید در حال خیانت هستند.

 

 آیت‌الله نوری همدانی از برخی سخنان مسؤولان انتقاد کرد و اظهار داشت: عده ای مکررا از ولی فقیه صحبت می کنند؛ ولی در عمل خلاف آن عمل می‌کنند. معنای ولی فقیه را نمي‌دانيد به درس‌های امام مراجعه کنید.
 
به گزارش «انتخاب»، حضرت آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید در دیدار شماری از بسيجيان، هوشیاری در مقابل توطئه های دشمن را ضروری دانست و گفت: کسانی که سخن اختلاف انگیز بزنند و جامعه را دوقطبي کنند و کشور را از وحدت که از ضروریات جامعه امروز ما است دور کنند بی تردید در حال خیانت هستند.
 
وی افزود: این کشور ولی فقیه دارد و این حکومت با نظام که در راس آن ولی فقیه ذکر شده با رای 98 درصدی مردم قبول شده است. عده ای در سخنرانی ها مکرر از امام و ولی فقیه صحبت می کنند؛ ولی در عمل خلاف فرمایش ایشان انجام می دهند.اگر معنای ولی فقیه را نمي دانيد حداقل به درس های ولایت فقیه امام مراجعه کنید تا بفهمید ولی فقیه چیست و چه اختیاراتی دارد.
 
ایت الله نوری همدانی افزود: امروز در جامعه وحدت عملی می خواهیم عملاً پشت سر ولی فقیه باشیم نه فقط در سخنرانی یک جلسه بگویم در جای دیگری سخنرانی خلاف آن راداشته باشیم و جامعه را به اختلاف ببریم هرکسی به هر بهانه ای بخواهد نظام را تضعیف کند خون شهدا را پایمال کند امنیت ما را خدشه دار کند مردم سکوت نخواهند کرد.
 
وی اضافه کرد: مردم با کسی عهد نکردن که اگر کسی بخواهد ارزشهای اسلامی و انقلابی آنان را زیر سوال ببرند تحمل کنند. پس به جای طرح مسائل اختلاف انگیز همه حول محور رهبری وحدت داشته باشیم. انقلاب را با تمام شاخص ها و آرمان های آن حفظ کنیم تولید و اشتغال را برای معیشت مردم و کار جوانان جدی بگیریم.
 
ایت الله نوری همدانی اظهار داشت: کشور مقتدر ایران را با عزت و سربلندي حفظ کنیم  نگاه به خارج از کشور نداشته باشیم، دل خوش به آمریکا نباشیم آمریکا ذاتش قلدري و جنایت و خیانت و غارتگری است و همه دیدیم چگونه سنا برجام را نقض می کند.
 
آنان برای هیچ کشوری حقوقی قایل نیستند ما از مسؤولان به جد می خواهیم سکوت نکنند اقدام متقابل انجام دهند تا عزت کشور حفظ شود

گروه تولیدی ثامن صنعت شرق، مجهزترین مرکز تولید و پخش هدایای نفیس تبلیغاتی ، شامل: قاب،تندیس پلکسی،لوح های مخملین مذهبی و تاریخی،لوح تقدیر ، لوح یادبود،سردیس،مدال و نشان سینهتلفن:051-38452036 - 40 شماره همراه تلگرام:09155136676 - مصطفی رنگی

https://www.samensanatshargh.com مصطفی رنگی,تندیس مذهبی,ثامن صنعت شرق,ثامن صنعت,نفیس باکس,قاب,تابلو,تندیس,لوح تقدیر,نشان سینه,سردیس,هدیه,صنایع دستی,مصطفی رنگیارسال شده در مورخه : دوشنبه، 29 خرداد ماه، 1396 توسط admin  چاپ مطلب

مرتبط باموضوع :

 چرا بداخلاق و حساس می‌شویم؟  [ سه شنبه، 26 تير ماه، 1397 ] 89 مشاهده
 کابینه دوازدهم / با وزرای تازه وارد کابینه ر�  [ دوشنبه، 16 مرداد ماه، 1396 ] 136 مشاهده
 صاحبخانه گلر پرسپولیس را جواب کرد!  [ سه شنبه، 20 شهريور ماه، 1397 ] 178 مشاهده
 درگیری خیابانی بین 6 دختر دانشجو حادثه آفرید  [ جمعه، 24 فروردين ماه، 1397 ] 95 مشاهده
 خواص شگفت انگیز لاغر کنندگی و چاق کنندگی «ان  [ دوشنبه، 23 مهر ماه، 1397 ] 94 مشاهده