درقاب رسانه


چندرسانه ای

مقالات

 بهترین گیاه دارویی برای پرورش در خانه

تاریخ ارسال : چهارشنبه، 29 اسفند ماه، 1397

 آیا برنج واقعا شکمتان را چاق می کند

تاریخ ارسال : چهارشنبه، 29 اسفند ماه، 1397

 ماجرای لو رفتن نقشه پلید یک خیر کرمانشاهی و

تاریخ ارسال : چهارشنبه، 29 اسفند ماه، 1397

 چند راهکار ساده امام صادق (ع) برای افزایش روز

تاریخ ارسال : چهارشنبه، 29 اسفند ماه، 1397

 توضیحات فردوسی‌پور درباره علت واقعی پخش نش

تاریخ ارسال : چهارشنبه، 29 اسفند ماه، 1397

 جنجال برای مجری تلویزیون

تاریخ ارسال : چهارشنبه، 29 اسفند ماه، 1397

 احتمال معافیت 8 کشور از تحریم‌های آمریکا عل

تاریخ ارسال : چهارشنبه، 29 اسفند ماه، 1397

 همبستگی پسر ترامپ و دختر کلینتون

تاریخ ارسال : چهارشنبه، 29 اسفند ماه، 1397
خدمات کاربردی

 

آمار کاربران

آیت الله نوری همدانی:

مکررا از ولی فقیه صحبت می کنند، ولی خلاف آن عمل می‌کنند / اگر معنای ولی فقیه را نمي‌دانيد به درس‌های امام مراجعه کنید / آنان که جامعه را دو قطبی می کنند، در حال خیانت اندکسانی که سخن اختلاف انگیز بزنند و جامعه را دوقطبي کنند و کشور را از وحدت که از ضروریات جامعه امروز ما است دور کنند بی تردید در حال خیانت هستند.

 

 آیت‌الله نوری همدانی از برخی سخنان مسؤولان انتقاد کرد و اظهار داشت: عده ای مکررا از ولی فقیه صحبت می کنند؛ ولی در عمل خلاف آن عمل می‌کنند. معنای ولی فقیه را نمي‌دانيد به درس‌های امام مراجعه کنید.
 
به گزارش «انتخاب»، حضرت آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید در دیدار شماری از بسيجيان، هوشیاری در مقابل توطئه های دشمن را ضروری دانست و گفت: کسانی که سخن اختلاف انگیز بزنند و جامعه را دوقطبي کنند و کشور را از وحدت که از ضروریات جامعه امروز ما است دور کنند بی تردید در حال خیانت هستند.
 
وی افزود: این کشور ولی فقیه دارد و این حکومت با نظام که در راس آن ولی فقیه ذکر شده با رای 98 درصدی مردم قبول شده است. عده ای در سخنرانی ها مکرر از امام و ولی فقیه صحبت می کنند؛ ولی در عمل خلاف فرمایش ایشان انجام می دهند.اگر معنای ولی فقیه را نمي دانيد حداقل به درس های ولایت فقیه امام مراجعه کنید تا بفهمید ولی فقیه چیست و چه اختیاراتی دارد.
 
ایت الله نوری همدانی افزود: امروز در جامعه وحدت عملی می خواهیم عملاً پشت سر ولی فقیه باشیم نه فقط در سخنرانی یک جلسه بگویم در جای دیگری سخنرانی خلاف آن راداشته باشیم و جامعه را به اختلاف ببریم هرکسی به هر بهانه ای بخواهد نظام را تضعیف کند خون شهدا را پایمال کند امنیت ما را خدشه دار کند مردم سکوت نخواهند کرد.
 
وی اضافه کرد: مردم با کسی عهد نکردن که اگر کسی بخواهد ارزشهای اسلامی و انقلابی آنان را زیر سوال ببرند تحمل کنند. پس به جای طرح مسائل اختلاف انگیز همه حول محور رهبری وحدت داشته باشیم. انقلاب را با تمام شاخص ها و آرمان های آن حفظ کنیم تولید و اشتغال را برای معیشت مردم و کار جوانان جدی بگیریم.
 
ایت الله نوری همدانی اظهار داشت: کشور مقتدر ایران را با عزت و سربلندي حفظ کنیم  نگاه به خارج از کشور نداشته باشیم، دل خوش به آمریکا نباشیم آمریکا ذاتش قلدري و جنایت و خیانت و غارتگری است و همه دیدیم چگونه سنا برجام را نقض می کند.
 
آنان برای هیچ کشوری حقوقی قایل نیستند ما از مسؤولان به جد می خواهیم سکوت نکنند اقدام متقابل انجام دهند تا عزت کشور حفظ شود

گروه تولیدی ثامن صنعت شرق، مجهزترین مرکز تولید و پخش هدایای نفیس تبلیغاتی ، شامل: قاب،تندیس پلکسی،لوح های مخملین مذهبی و تاریخی،لوح تقدیر ، لوح یادبود،سردیس،مدال و نشان سینهتلفن:051-38452036 - 40 شماره همراه تلگرام:09155136676 - مصطفی رنگی

https://www.samensanatshargh.com مصطفی رنگی,تندیس مذهبی,ثامن صنعت شرق,ثامن صنعت,نفیس باکس,قاب,تابلو,تندیس,لوح تقدیر,نشان سینه,سردیس,هدیه,صنایع دستی,مصطفی رنگیارسال شده در مورخه : دوشنبه، 29 خرداد ماه، 1396 توسط admin  چاپ مطلب

مرتبط باموضوع :

 کارگردان میلیاردی ساز به همراه همسرش در جشن  [ سه شنبه، 24 مرداد ماه، 1396 ] 344 مشاهده
 سرگذشت عبرت آموز «هنگامه» و «شهریار» ؛ عشق و  [ دوشنبه، 30 مهر ماه، 1397 ] 61 مشاهده
 مهم ترین علائم کبد چرب چیست؟  [ پنجشنبه، 12 بهمن ماه، 1396 ] 174 مشاهده
 عکس مجری مشهور تلویزیون با خلبان زن ایرانی  [ چهارشنبه، 10 آبان ماه، 1396 ] 202 مشاهده
 داعش هنوز مساحتی معادل کشور لبنان را در کنتر  [ جمعه، 7 ارديبهشت ماه، 1397 ] 108 مشاهده